Info banner (1.0.1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Description
pt: Descrição

en: Advanced options
pt: Definições avançadas

en: Edit
pt: Editar

en: Display settings
pt: Exibir configurações

en: Settings
pt: Definições

en: Region
pt: Região

en: Theme
pt: Tema

en: Display mode
pt: Modo de exibição

en: Utility
pt: Utilidade

en: days
pt: dias

en: Info
pt: Informações

en: Banner type
pt: Tipo de banner

en: Text format
pt: Formato de texto

en: Alert
pt: Alerta

en: Cookie lifetime
pt: Duração do cookie
