Info banner (1.0.1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Edit
ro: Editați

en: Display settings
ro: Setări de afișare

en: Settings
ro: Setări

en: Region
ro: Regiune

en: Theme
ro: Temă

en: Display mode
ro: Modul de afişare

en: days
ro: zile

en: Block
ro: Bloc

en: Info
ro: Informație

en: Text format
ro: Formatare text

en: Alert
ro: Alertă
