Info banner (1.0.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: days
sk: dni

en: Block
sk: Blok

en: Text format
sk: Textový formát

en: Alert
sk: Výstrahy
