Info banner (1.0.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Region
sl: Regija

en: Theme
sl: Tema

en: Block
sl: Blok

en: Info
sl: Podatki
