Info banner (1.0.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Region
sq: Sektori

en: Block
sq: Bllokuar
