Info banner (1.0.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Info
th: ข้อมูล

en: Text format
th: รูปแบบข้อความ

en: Alert
th: แจ้งเตือน
