Info banner (1.0.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Region
tr: Bölge

en: Theme
tr: Tema

en: Display mode
tr: Görüntüleme modu

en: days
tr: gün

en: Block
tr: Blok

en: Info
tr: Bilgi

en: Text format
tr: Metin biçimi

en: Alert
tr: Çok önemli
