Info banner (1.0.1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Edit
uk: Редагувати

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Region
uk: Область

en: Theme
uk: Тема

en: Display mode
uk: Режим відображення

en: Utility
uk: Допоміжні

en: days
uk: дні(в)

en: Block
uk: Блок

en: Info
uk: Інформація

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: Alert
uk: Застереження

en: Show close button
uk: Показати кнопку "Закрити"

en: Instance ID
uk: Ідентифікатор екземпляра
