Info banner (1.0.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Advanced options
vi: Tùy chọn nâng cao

en: Edit
vi: Sửa

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Region
vi: Vùng

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Utility
vi: Tiện ích

en: Block
vi: Khối

en: Info
vi: Thông tin

en: Text format
vi: Định dạng văn bản

en: Alert
vi: Báo động
