Info banner (1.0.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Редактирай

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Settings
bg: Настройки

en: Region
bg: Област на сайта

en: days
bg: дни

en: Block
bg: Блокирай

en: Text format
bg: Текстов формат
