Info banner (1.0.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Block
bn: ব্লক

en: Text format
bn: লেখার ফরম্যাট
