Info banner (1.0.2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག
