Info banner (1.0.2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Settings
bs: Postavke

en: Theme
bs: Tema

en: Block
bs: Blok
