Info banner (1.0.2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Edit
cy: Golygu

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Theme
cy: Thema

en: Block
cy: Bloc

en: Text format
cy: Fformat testun
