Info banner (1.0.2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Region
el: Περιοχή

en: Theme
el: Θέμα

en: Display mode
el: Τρόπος εμφάνισης

en: days
el: ημέρες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου

en: Alert
el: Συναγερμός
