Info banner (1.0.2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Edit
eu: Editatu

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Region
eu: Atal

en: Theme
eu: Tema

en: days
eu: egunak

en: Block
eu: Blokea

en: Info
eu: Informazioa

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: Alert
eu: Alerta
