Info banner (1.0.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ

en: Alert
gu: ચેતવણી
