Info banner (1.0.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Edit
he: עריכה

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Settings
he: הגדרות

en: Region
he: איזור

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: days
he: ימים

en: Block
he: בלוק

en: Info
he: מידע

en: Text format
he: מבנה טקסט

en: Alert
he: אתרעה
