Info banner (1.0.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Edit
hr: Uredi

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Settings
hr: Postavke

en: Region
hr: Regija

en: Theme
hr: Tema

en: Block
hr: Blok

en: Text format
hr: Oblik unosa
