Info banner (1.0.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Edit
is: Breyta

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Settings
is: Stillingar

en: Region
is: Svæði

en: Theme
is: Þema

en: Display mode
is: Birtingarhamur

en: days
is: dagar

en: Block
is: Blokk

en: Text format
is: Textaforsnið
