Info banner (1.0.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Edit
jv: Sunting

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Settings
jv: Sétingan

en: Theme
jv: Tema

en: Block
jv: Blok

en: Text format
jv: Format tèks
