Info banner (1.0.2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Region
ka: რეგიონი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Info
ka: ინფო

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
