Info banner (1.0.2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Region
lv: Reģions

en: Theme
lv: Tēma

en: Display mode
lv: Attēlošanas režīms

en: days
lv: dienas

en: Block
lv: Bloks

en: Text format
lv: Teksta formāts
