Info banner (1.0.2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Region
mn: Бүс

en: Theme
mn: Загвар

en: Block
mn: Хавтан

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
