Info banner (1.0.2) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Description
ms: Huraian

en: Advanced options
ms: Opsyen terkehadapan

en: Edit
ms: Sunting

en: Display settings
ms: Seting pameran

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Region
ms: Kawasan

en: Theme
ms: Tema

en: Block
ms: Blok

en: Text format
ms: Format teks
