Info banner (1.0.2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Block
ne: ब्लक

en: Info
ne: जानकारी
