Info banner (1.0.2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Region
nl: Gebied

en: Theme
nl: Thema

en: Display mode
nl: Weergavemodus

en: days
nl: dagen

en: Block
nl: Blok

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Alert
nl: Alarm
