Info banner (1.0.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Edit
oc: Modificar

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Theme
oc: Tèma

en: days
oc: jorns

en: Block
oc: Blòt

en: Text format
oc: Format de tèxte
