Info banner (1.0.2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Region
sr: Регион

en: Theme
sr: Тема

en: Block
sr: Блок

en: Text format
sr: Формат текста
