Info banner (1.0.2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Advanced options
ta: மேம்பட்ட தெரிவுகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Display settings
ta: காட்சி அமைவுகள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Region
ta: பகுதி

en: Theme
ta: தீம்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Info
ta: தகவல்

en: Text format
ta: உரை வடிவம்

en: Alert
ta: சமிக்சை
