Info banner (1.0.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Theme
te: అలంకారం

en: days
te: రోజులు

en: Info
te: సమాచారం

en: Text format
te: వచన ఆకృతి
