Info banner (1.0.2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Edit
ur: تدوین

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Region
ur: علاقہ

en: Block
ur: بلاک

en: Text format
ur: متن کی آرائش
