Info banner (1.0.2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Edit
ca: Edita

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Region
ca: Regió

en: Theme
ca: Tema

en: Display mode
ca: Mode de visualització

en: Utility
ca: Utilitat

en: days
ca: dies

en: Block
ca: Bloc

en: Text format
ca: Format del text

en: Alert
ca: Alerta
