Info banner (1.0.2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Settings
gl: Axustes

en: Region
gl: Área

en: Theme
gl: Tema

en: Display mode
gl: Modo de visualización

en: Utility
gl: Utilidade

en: days
gl: días

en: Block
gl: Bloque

en: Info
gl: Información

en: Text format
gl: Formato do texto
