Info banner (1.0.2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Settings
hu: Beállítások

en: Region
hu: Régió

en: Theme
hu: Smink

en: Display mode
hu: Megjelenítés módja

en: days
hu: napok

en: Block
hu: Blokk

en: Info
hu: Infó

en: Banner type
hu: Banner típusa

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Alert
hu: Riasztás

en: Show close button
hu: Bezárás gomb megmutatása

en: Cookie lifetime
hu: Süti élettartama

en: Enable banner
hu: Banner engedélyezése
