Info banner (1.0.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Block
hy: Բլոկ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
