Info banner (1.0.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Region
kk: Аумақ

en: Block
kk: Блок
