Info banner (1.0.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Region
ku: ناوچە

en: Block
ku: بلۆک

en: Info
ku: زانیاری

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق
