Info banner (1.0.2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
