Info banner (1.0.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Edit
sv: Redigera

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Theme
sv: Tema

en: Display mode
sv: Visningsstil

en: days
sv: dagar

en: Info
sv: Information

en: Text format
sv: Textformat

en: Alert
sv: Larm

en: Cookie lifetime
sv: Livstid för cookie

en: Allowed paths
sv: Tillåtna sökvägar
