Inherit Link (2.0.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Teaser
bg: Резюме

en: Media
bg: Медия
