Inherit Link (2.0.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
