Inherit Link (2.0.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Teaser
hr: Mamac

en: Media
hr: Mediji

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
