Inherit Link (8.x-1.0-rc3) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Teaser
hi: टीज़र

en: ID
hi: आईडी

en: Media
hi: मीडिया

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में
