Inherit Link (8.x-1.0-rc3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Media
ja: メディア

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト
