Inherit Link (8.x-1.0-rc3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
