Inherit Link (8.x-1.0-rc3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Media
lv: Multivide

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par
