Inherit Link (8.x-1.0-rc3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
