Inherit Link (8.x-1.0-rc4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Media
cs: Média

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
