Inherit Link (8.x-1.0-rc4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Teaser
fa: خلاصه

en: ID
fa: شناسه

en: Media
fa: رسانه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره
